

Če želite z družino raziskati lepote slovenske Obale, je ugoden najem družinskega apartmaja v Portorožu pri sobodajalstvu Ana Valič najboljša izbira za vas.
Ste ljubitelj raziskovanja Slovenije in njenih lepih, skritih kotičkov? Radi načrtujete svoj oddih pri lokalnih ponudnikih in se izogibate natrpanosti in gneče? Če je temu tako, je ugoden najem družinskega apartmaja v Portorožu kot nalašč za vas in vašo družino.
Pri nas vam je v ugoden najem na voljo več kot lep ter funkcionalno, udobno in sodobno opremljen družinski apartma, ki nudi našim gostom vse potrebno za bivanje in dovolj diskretnosti. Sprejemamo do 6 gostov, ki se bodo pri nas počutili kot doma, sproščeno in udobno, obenem pa bili tako blizu morja.
Ugoden najem družinskega apartmaja pri nas vam je na voljo v Portorožu, kjer lahko uživate v čudoviti primorski arhitekturi, svežem morskem zraku in prijetno hladnem morju, ki je daleč najboljša rešitev v poletni vročini. V okolici lahko najdete tudi veliko restavracij s pestro ponudbo morskih ali kakršnihkoli drugih jedi, barov in kavarn za klepet ob pijači ter prikupnih butikov.
V sklopu ugodnega najema družinskega apartmaja v Portorožu se lahko dogovorite tudi za okusen zajtrk, svojim gostom pa nudimo tudi parkirišče, ki še kako pride prav, saj boste lahko tako do morja kot restavracij ali trgovin lahko odšli peš.
Naš družinski apartma je torej odlična izbira za vse družine, ki želijo udobno in cenovno ugodno nastanitev na svojem potovanju oz. oddihu. Z več prostora in zasebnosti ter možnostjo priprave lastne hrane, lahko družina preživi nepozabne počitnice v Portorožu.
Sprejemamo različne oblike plačila, v okolici pa vam je na voljo veliko:
Če bi želeli rezervirati termin ugoden najem družinskega apartmaja v Portorožu, smo vam na voljo preko zgoraj navedenih podatkov.
Vabljeni v naše lepe konce!
Povpraševanja
Ocene 0